iranomran
04 بهمن 1401 - 15:03

کاشان به شهر پایلوت شهرهای دانشی در کشور تبدیل شود

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با بیان اینکه کاشان به شهر پایلوت شهرهای دانشی در کشور تبدیل شود، گفت: نگاه دانشی شهرداری کاشان به سایر شهرهای کشور تسری پیدا کرده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، ️سید سجاد انوشه ظهر امروز در نخستین نشست "شهراندیش" با تقدیر از اقدامات دانش‌محور و پژوهشی شهرداری کاشان، اظهار داشت: این اقدامات زمینه‌ساز توسعه نگاه دانشی در میان سایر شهرداری‌ها است.

️وی با تمجید از گام مهم شهرداری کاشان در زمینه نیازسنجی و اولویت‌بندی دغدغه‌های شهروندان، تصریح کرد: یکی از علت‌هایی که با وجود تلاش‌های شهرداری‌ها، آنچه که اتفاق می‌افتد به نتیجه مورد انتظار نمی‌رسد، عدم تطبیق با نیازهای واقعی است.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تأکید کرد: انتظار ما از شهرهای اثرگذار دارای نگاه پژوهشی نظیر کاشان است که علاوه بر وجه بومی و شهری نیازها، در تعریف مأموریت‌ها، جنبه ملی را نیز در نظر قرار داشته باشند تا با هم‌افزایی علاوه بر رفع گره از شهر، مسائل سایر شهرها نیز برطرف شود.

انوشه با اذعان به ضرورت توجه بیشتر به شهرهایی نظیر کاشان تاکید کرد: باید در عرصه‌های گوناگون اولویت‌ روی شهرهایی از حیث کاشان قرار گیرد که نسبت به تحقق رشد و توسعه متوازن اهتمام دارند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی و آموزش شهری و روستایی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، کاشان را به عنوان شهر پایلوت شهرهای دانشی در کشور دانست و گفت: نگاه دانشی شهرداری کاشان به سایر شهرهای کشور تسری پیدا کرده است.

انتهای پیام/801/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 995281