iranomran
14 اسفند 1401 - 20:26

دیدار استقلال با گل‌گهر برای قهرمانی است/ اجازه بدهند کار کنیم

مربی تیم فوتبال استقلال از دیدار تیمش برابر گل گهر به عنوان یک بازی سخت یاد کرد و گفت: این بازی برای هر دو تیم اهمیت دارد اما برای ما حکم بازی قهرمانی را دارد که امیدوارم به برتری برسیم.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و دوم لیگ برتر ساعت 16:45 دقیقه روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم گل گهر خواهد رفت و برای این که بتواند به رقابت در صدر جدول ادامه دهد، باید سه امتیاز این بازی را بگیرد.

روی ماتا مربی آبی پوشان که در غیاب ساپینتو محروم در نشست خبری قبل از این دیدار شرکت کرده بود در این مورد گفت: بازی سختی برابر گل گهر خواهیم داشت. با تیمی بازی خواهیم کرد که بازیکنان باکیفیتی دارد و به صورت تجمعی هم خوب کار می کنند. آنها هم برای قهرمانی می جنگند و می آیند که سه امتیاز را بگیرند.

وی ادامه داد: تیم ما هم در شرایطی خیلی خوبی هست. بازی قبلی را هم نبردیم اما موقعیت های زیادی داشتیم. این هم بخشی از فوتبال است. دیدار با گل گهر برای ما بازی قهرمانی است و ما برای سه امتیاز آن به میدان خواهیم رفت.

ماتا در ادامه افزود: فردا آخرین دیداری است که ساپینتو روی نیمکت نیست. امیدوارم این فشارها از روی او کم شود و اجازه بدهند کار خودمان را انجام دهیم و به شرایط مطلوب برگردیم.

مربی تیم فوتبال استقلال در واکنش به پرسشی پیرامون برخی بازیکنان از جمله سجاد شهباززاده که با خراب کردن موقعیت ها تیم را از رسیدن به امتیاز محروم می کنند گفت: ما یک تیم هستیم و وقتی برنده می شویم محصول کار همه است و وقتی هم می بازیم همه مقصر هستیم. این جزو جذابیت های فوتبال است که برخی موقعیت ها تبدیل به گل می شود و برخی هم گل نمی شوند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1075256